Apgaulingas įsilaužimas: Per trumpą laiką tapkite "profesionalu"
Nesvarbu, ar važinėjate riedučiais, slidėmis, ar paspirtukais, mokymasis naujų triukų ir tobulėjimas yra svarbi aktyvaus sporto dalis. Šis paprastas ir smagus įsilaužimas padės jums daug greičiau daryti pažangą.
Taigi, kokia yra ši stebuklinga formulė, leidžianti pereiti į šviesos greičio mokymosi režimą? Na, tai visai paprasta, naudokite batutą naujiems triukams ir technikoms praktikuoti. Be to, tai daug saugiau ir atlaidžiau nei kieta reali danga, bėgiai ar pusvamzdžiai.
Naudodami šį treniruočių metodą ne tik išvengsite susižalojimų mokydamiesi naujų triukų, bet ir naudodami batutą padėsite išlaikyti pusiausvyrą, padidinsite ištvermę ir padidinsite kojų bei šerdies raumenų jėgą.
Galiausiai; galite praleisti tą dalį, kai prieš draugus ir žiūrovus riedlenčių ar snieglenčių parke atrodysite kaip visiškas nevykėlis. Sužinokite, kaip kai kurie mūsų komandos lenktynininkai naudoja batutą kaip pastovią treniruočių priemonę ir kaip tai pakeitė jų tobulėjimo būdą.
Aukščiau, greičiau ir laukiniau
Simonas Jonsonas yra vienas iš "SkatePro" komandos lenktynininkų, kuris batutą naudoja kaip paspirtuko įgūdžių lavinimo priemonę.
"Naudoju jį pusiausvyrai ir apsisukimams treniruoti. Be to, ant batuto kur kas lengviau išmokti naujų triukų nei ant lygumų ar rampos. Kai pradėjau užsiiminėti paspirtuku, pastebėjau, kad greitai pagerėjo mano pusiausvyra, galiu šokinėti aukščiau ir man geriau sekasi atlikti oro triukus", - sako jis.
Tokie raiteliai kaip broliai Funku jau daugelį metų daro Tramp Scootering, kaip jis vadinamas, labai populiariu dalyku tarp paspirtukininkų. Dar vienas iš mūsų komandos raitelių, kuris naudoja batutą kaip būdą triukams praktikuoti, yra Paulas Granerudas.
"Naudoju jį techniniams triukams praktikuoti, nes gaunama šiek tiek daugiau traukos, palyginti su tuo, kai startuoji ant įprasto paviršiaus. Be to, tai man suteikia papildomą nuojautą, žinote, kad ant batuto nukritus ant nugaros neskauda taip stipriai, kaip ant asfalto ar betono", - sako jis.
Greitas progresas ir greitas atsigavimas
Viso pasaulio snieglentininkai jau kurį laiką taip pat naudoja batutą kaip tvirtą treniruočių priemonę, vienas iš jų - mūsų lenktynininkas Ola Koskiniotis iš Lenkijos.
"Su juo galiu atlikti visus norimus triukus: šuolius, plokščias rotacijas, salto ir pakilimus. Galiu išbandyti rizikingus triukus nesužeisdamas savo kūno, todėl mokytis naujų dalykų yra mažiau pavojinga. Be to, naudoju snieglentės denį iš "Addiction" su dirželiais, kad jausmas būtų dar tikroviškesnis, kai per apsisukimus laikau griebtuvus", - sako ji ir tęsia.
"Kiekvieną triuką, kurį pirmiausia išmokau ant tramplino, daug greičiau įvaldysiu ant šlaito. Daug patogiau jaučiuosi ore, kai prieš tai triukus praktikuoju ant batuto. Ir puiku tai, kad pakabinimo laikas yra toks pat, todėl tiksliai žinau, ką daryti, kai esu ant kalno", - sako Ola.
Tačiau batutą ji naudojo ne tik tam, kad išmoktų naujų triukų. Viduryje 17/18 žiemos sezono Ola patyrė traumą ir jai teko atlikti operaciją, todėl ji kelis mėnesius negalėjo sportuoti. Taigi, kai reikėjo vėl atgauti formą, ji atsigręžė į batutą.
"Praėjus dviem mėnesiams po operacijos, pradėjau jį naudoti reabilitaciniams pratimams. Pradėjau nuo mažų žingsnelių ir tik mažų šuoliukų, vėliau perėjau prie per mažų plokščių apsisukimų, o dabar jau galiu daryti viską, ką dariau prieš traumą", - sako ji.
Kaip jūs naudojate batutą, kad taptumėte geresniu čiuožėju, motorolerininku, slidininku ar snieglentininku? Parodykite mums, naudodami "Instagram" grotažymę #skatepro.